У Тростянці ліцеїстів навчають правилам безпеки життєдіяльності
Правовий захист дітей в Україні є найвищою цінністю і пріоритетом державної політики, адже сучасні діти - це високопрофесійні кадри та потужний двигун розвитку нашої держави у майбутньому.
У Ліцеї смт Тростянець спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі Тетяною Слободяник у співпраці із класним керівником Наталією Гонтою провели годину спілкування з учнями 9-А класу на тему: «Правова абетка».
Ліцеїстам нагадали права і обов’язки щодо їх безпеченого перебування у закладі, акцентували увагу на рівень відповідальності для неповнолітніх за скоєння правопорушень, правила безпечної поведінки в інтернеті. Враховуючи сучасні погодні умови - наголосили на важливості дотримання правил безпеки на льоду.