Волейбольний турнір пам'яті Володимира Сірого

Дата: 15.02.2023 15:13

Сьогодні, на базі Тростянецької гімназії, з метою вшанування пам’яті колишнього вчителя, воїна - афганця Володимира Сірого, популяризації спорту і патріотичного виховання молоді, відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 34-ї річниці виведення військ з Афганістану, проведено волейбольний турнір.

Організаторами виступили Тростянецька гімназія та відділ молоді, спорту, туризму та охорони історико-культурної спадщини Управління ОКТМС Тростянецької селищної ради.

Участь в урочистостях взяли: брат покійного - Микола Сірий, голова Тростянецької районної спілки ветеранів Афганістану «САЛАНГ» Володимир Корнієнко та директор Тростянецької гімназії Тамара Задорожна.

Хвилиною мовчання вшанували учасники заходу Володимира Сірого, всіх померлих у афганській війні та героїв сьогодення, а також делегація відвідала могилу Володимира Петровича та поклали квіти.

Волейбольний турнір пройшов за участю 4 команд юнаків навчальних закладів громади: Ліцею смт Тростянець, Будянського ліцею та Тростянецької гімназії.

Команди змагалися за перехідний кубок ім. Володимира Сірого.

В результаті проведеного спортивного заходу І місце і кубок виборола команда юнаків Будянського ліцею.

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради