Волейбольний турнір пам'яті Володимира Сірого
Сьогодні, на базі Тростянецької гімназії, з метою вшанування пам’яті колишнього вчителя, воїна - афганця Володимира Сірого, популяризації спорту і патріотичного виховання молоді, відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 34-ї річниці виведення військ з Афганістану, проведено волейбольний турнір.
Організаторами виступили Тростянецька гімназія та відділ молоді, спорту, туризму та охорони історико-культурної спадщини Управління ОКТМС Тростянецької селищної ради.
Участь в урочистостях взяли: брат покійного - Микола Сірий, голова Тростянецької районної спілки ветеранів Афганістану «САЛАНГ» Володимир Корнієнко та директор Тростянецької гімназії Тамара Задорожна.
Хвилиною мовчання вшанували учасники заходу Володимира Сірого, всіх померлих у афганській війні та героїв сьогодення, а також делегація відвідала могилу Володимира Петровича та поклали квіти.
Волейбольний турнір пройшов за участю 4 команд юнаків навчальних закладів громади: Ліцею смт Тростянець, Будянського ліцею та Тростянецької гімназії.
Команди змагалися за перехідний кубок ім. Володимира Сірого.
В результаті проведеного спортивного заходу І місце і кубок виборола команда юнаків Будянського ліцею.
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради