Комісія з питань захисту прав дитини

Дата: 15.02.2023 16:26

З метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток,  15 лютого відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Тростянецької селищної ради.

На порядку денному розглядалися наступні питання:

1. Про розгляд заяв жителів смт Тростянця на влаштування дитини до КЗ «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

2. Про продовження  соціального супроводу сім’ї, що перебуває в складних життєвих обставинах (с. Четвертинівка).

3. Про завершення соціального супроводу сім’ї  піклувальника (с. Глибочок).

За результатами розгляду заяв підготовлено пакет документів на влаштування дитини до КЗ «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

За рішенням комісії з питань захисту прав дитини  та відповідно до акту оцінки потреб - сім’ї, що перебуває в складних життєвих обставинах (с. Четвертинівка), продовжено соціальний супровід, а сім’ю піклувальника зняли із соціального супроводу у зв’язку із закінченням договору супроводу.

З усіх питань порядку денного комісією прийняті рішення  на користь дітей, з дотримання їх прав та інтересів.

Служба у справах дітей Тростянецької селищної ради