"Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності!" - селищний голова Людмила Червонецька
16 лютого ми вдруге відзначаємо День єднання України. Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!
Зараз ми, як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Бо ми всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у вільній, безпечній, справедливій і успішній країні. Саме таку Україну кожен з нас хоче бачити, саме такою ми її відбудуємо і зробимо.
Ми чітко усвідомлюємо, що маємо бути сильними і незламними, підтримувати одне одного, долати разом випробування. Пам’ятаємо, що сила духу, оптимізм, патріотизм і здатність знаходити спільну мову роблять націю сильною і нездоланною.
Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями - до Перемоги!
Слава Україні!