Відбулося пленарне засідання 55-ї сесії селищної ради
16 лютого відбулося пленарне засідання 55-ї сесії Тростянецької селищної ради 8 скликання, участь у якому взяли 16 депутатів із 25-ти, старости, керівники структурних підрозділів, виконавчих органів селищної ради та комунальних закладів.
Проведення заходу співпало з Днем єднання України, започаткованого в минулому році Указом Президента України.
Селищна голова Людмила Червонецька зауважила, що нині ми, як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, думках і мріях, бо ми всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у вільній, безпечній, справедливій і успішній країні. Саме таку Україну кожен з нас хоче бачити, саме такою ми її відбудуємо і зробимо.
«Ми щоденно щиро дякуємо і молимося за усіх наших захисників та захисниць, які боронять нашу державу. На жаль, також доводиться проводжати на небеса наших янголів миру», - сказала вона.
Хвилиною мовчання усі присутні в залі вшанували пам’ять загиблих Герої.
Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Насамперед, було заслухано та взято до відома звіти старост Демидівського, Олександрівського та Капустянського старостинських округів Василя Грабара, Антоніни Гливи і Олексія Мізернюка. У фото презентації вони детально розповіли про великий фронт виконаних робіт у минулому році.
Депутати внесли зміни до рішення Тростянецької селищної ради від 19 грудня 2022 року № 598 «Про бюджет Тростянецької селищної територіальної громади на 2023 рік», а також до Програми розвитку житлово-комунального господарства Тростянецької селищної територіальної громади на 2021 – 2025 роки.
Також було розглянуто ряд земельних питань та внесено зміни до Статуту комунального підприємства «Тростянецька комунальна аптека».
Детальніше ознайомитися з рішеннями 55 сесії селищної ради 8 скликання можна на нашому сайті, в розділі «Офіційні документи ради».