Дата: 20.02.2023 16:20

Фото без опису

Інститут Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” запрошує на навчання кращих випускників середніх шкіл та інших навчальних закладів. Курсанти військового ВНЗ навчаються на бюджетній основі та знаходяться на державному забезпеченні.  З 2019 року Інститут Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” здійснює набір дівчат на навчання у виші за всіма спеціальностями та спеціалізаціями відповідно до переліку як вказано на офіційному сайті.

Адреса: 65029, м. Одеса,  вул. Градоначальницька, 20, навчальний корпус №5. Контактний телефон: (093) 430-57-36.

Більш детальна інформація на офіційному сайті військового ВНЗ https://ivms.mil.gov.ua/