Робоча зустріч з представником центру зайнятості
З метою вдосконалення та налагодження більш тісної співпраці відбулася зустріч селищного голови Людмили Червонецької, її заступника Володимира Маснюка, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Наталії Вдовиченко, секретаря ради Олега Ткача з директором Гайсинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Ольгою Підвашецькою та начальником Ладижинської міської філії Вінницького обласного центру зайнятості Марією Колотило.
Обговорили питання взаємодії щодо пошуку спеціалістів, компенсації частини витрат на оплату праці або єдиного внеску на загальнообов'язкове Державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних, у тому числі за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, виплату допомоги по частковому безробіттю та участі у діючих програмах підтримки місцевих підприємців.