Час повертати своє! Разом до Перемоги! У Тростянецькій громаді відбулася інформаційна зустріч щодо служби у «Гвардії наступу»
Гвардія наступу – рекрутингова кампанія Міністерства внутрішніх справ України, що має на меті формування нових штурмових бригад у складі Національної гвардії України, Національної поліції України та Державної прикордонної служби України, які звільнятимуть тимчасово окуповані території України.
З метою ознайомлення з даним проєктом та агітації на службу до одного з восьми ОШБ Гвардії наступу «Лють» у Тростянецьку громаду завітали представники Гайсинської районної військової адміністрації: заступник голови Сергій Несвятий, начальник відділу правового забезпечення Віталій Горобець.
У зустрічі взяли участь селищний голова Людмила Червонецька, її заступник Володимир Маснюк, старости, заступник начальника відділення поліції № 2 Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області з превентивної діяльності майор Дмитро Підтесаний, інспектор з кадрової роботи Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області капітан поліції Юлія Криворучко, громадськість.
Комплектування бригад ґрунтується саме на наборі високомотивованих кадрів. Головний фокус – на особистостях, які здатні самостійно ухвалювати рішення. Кандидат має врахувати, що в разі проходження загального відбору, обираючи бойові формування Національної гвардії та Державної прикордонноїх служби він вступає на військову службу, а в бригаді Національної поліції стає поліцейським.
Бажаючі долучитись до бригад добровольців для вигнання окупантів з України можуть звернутись до відділення поліції № 2 Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області за адресою: смт Тростянець, вул. Соборна, 102, тел. (0243) 2-22-02, а також у м. Гайсин визначено місце реєстрації та отримання консультації: м. Гайсин, другий провулок Високовича, 2, ЦНАП, тел: (04324) 2-65-16. Можна подати самостійно анкету онлайн на офіційному сайті "Гвардія Наступу" https://storm.mvs.gov.ua/.