Соціальний супровід сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах

Дата: 23.02.2023 16:00

З метою планового відвідування сімей, які перебувають під соціальним супроводом, завідувачем відділення соціальної роботи КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» Аліною Широкожуховою спільно із головним спеціалістом служби у справах дітей Савчук Світланою здійснено виїзди в сім’ї, які проживають на території Четвертинівського та Летківського старостинських округів. Загалом відвідано 6 сімей, в яких виховується 15 дітей.

В ході роботи з батьками переглянуто плани соціального супроводу та надано допомогу в оформленні документів для призначення державних виплат на дітей.

В одній із сімей дитина повернулася із Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, тому з батьками проведено  консультування щодо відновлення емоційного зв’язку, налагодження стосунків із дитиною, надано рекомендації щодо задоволення потреб дітей.

КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг»