Психологічна підтримка в роботі з ВПО та членами сімей Захисників та Захисниць України
1 березня на базі комунальної установи «Тростянецький селищний інклюзивно-ресурсний центр» фахівцем (консультантом) Наталією Мушинською, координатором об’єднання психологів, які працюють в різних галузях, проведено коло спілкування «Психологічна підтримка в роботі з ВПО та членами сімей Захисників та Захисниць України» з метою формування взаємодії та єдиних підходів до роботи з сім’ями.
До участі були запрошені дружини захисників, завідувач відділення соціальної роботи КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» Аліна Широкожухова та практичні психологи освітніх закладів.
Під час проведення «кола» відпрацьовували навички надання консультації, корекцію страхів, тривожності, з використанням «Арт-терапії».
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради