Відбулось засідання виконавчого комітету
1 березня відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради.
На розгляд присутніх було винесено 14 питань порядку денного.
В ході засідання заслухано інформацію про підсумки роботи служби у справах дітей, Центру надання адміністративних послуг, управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Тростянецької селищної ради за 2022 рік. Переглянути звіти - "Звіти про роботу виконавчих органів селищної ради".
Схвалено рішення виділити матеріальну допомогу на лікування жителям громади і військовослужбовцям, які отримали поранення, та на покращення матеріально-побутових умов.
Затверджено тарифи на платні медичні послуги, які надаються громадянам; поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для комунального підприємства Тростянецької селищної ради «Тростянецьводоканал».
Серед решти питань, які розглянули члени виконавчого комітету: про створення робочої групи з питань визначення потреб населення громади у соціальних послугах; про упорядкування адресного господарства на території Тростянецької селищної територіальної громади; про дозвіл на знесення зелених насаджень; про передачу в оренду комунального майна; про взяття на квартирний облік; про виконання фінансового плану КП «Тростянецьводоканал» за 2022 рік.
Також внесено зміни до рішення 52 сесії селищної ради 8 скликання від 19 грудня 2022року № 597 «Про бюджет Тростянецької селищної територіальної громади на 2023 рік».
Детальніше ознайомитися з рішеннями виконавчого комітету Тростянецької селищної ради можна на нашому сайті в розділі «Офіційні документи ради».