Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 01.03.2023 16:09

1 березня  відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради.

На розгляд присутніх було винесено 14 питань порядку денного.

В ході засідання заслухано інформацію про  підсумки роботи служби у справах дітей, Центру надання адміністративних послуг, управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Тростянецької селищної ради за 2022 рік. Переглянути звіти - "Звіти про роботу виконавчих органів селищної ради".

Схвалено рішення виділити матеріальну допомогу на лікування жителям громади і військовослужбовцям, які  отримали поранення, та на покращення матеріально-побутових умов.

Затверджено тарифи на платні медичні послуги, які надаються громадянам; поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для комунального підприємства Тростянецької селищної ради «Тростянецьводоканал».

Серед решти питань, які розглянули члени виконавчого комітету: про створення робочої групи з питань визначення  потреб населення громади у соціальних послугах; про упорядкування адресного господарства на території Тростянецької селищної територіальної громади; про дозвіл на знесення зелених насаджень; про передачу в оренду комунального майна; про взяття на квартирний облік; про виконання фінансового плану КП «Тростянецьводоканал» за  2022 рік.

Також внесено зміни до рішення 52  сесії селищної ради 8 скликання від 19 грудня 2022року № 597 «Про  бюджет Тростянецької селищної  територіальної  громади на 2023 рік».

Детальніше ознайомитися з рішеннями виконавчого комітету Тростянецької селищної ради можна на нашому сайті в розділі «Офіційні документи ради».