Територіальний етап обласного конкурсу "Проліски надії - 2023"

Дата: 15.03.2023 16:52

15 березня серед учнівської молоді закладів загальної середньої та позашкільної освіти Тростянецької територіальної громади проведено територіальний етап обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2023». Метою Конкурсу є формування високих морально-етичних якостей особистості, почуття гідності громадянина європейської держави, духовного збагачення, популяризації кращих зразків вітчизняного і світового мистецтва, виявлення талановитої молоді, розвитку її творчих здібностей та умінь, збереження та популяризації духовних надбань українського народу, сприяння підвищенню рівня виконавської майстерності, творчого розвитку художніх колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Конкурс проводився за номінаціями «Вокальне мистецтво», «Інструментальне мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Оригінальний жанр» у дистанційному форматі.  За умовами Конкурсу учасники представляли свої роботи  у популярному відеохостингу YouTube, де всі жителі громади мали змогу переглядати та коментувати роботи конкурсантів.

На розгляд було представлено 19 відеофайлів.

За результатами обговорення журі переможцями конкурсу визнано:

• у номінації «Вокальне мистецтво» -

Слободяник Яну Олексіївну, вчительку музичного мистецтва Ліцею смт. Тростянець;

• у номінації «Інструментальне мистецтво» -

Ротермеля Альберта, учня 5 класу Будянського ліцею;

• у номінації «Оригінальний жанр» -Фото без опису

Вербіцьку Софію (2 клас), Мазур Поліну (5-А клас), Маковецьку Софію (11 клас) – учениць Летківського ліцею.

Роботи переможців представлять Тростянецьку громаду на обласному етапі Конкурсу.

Вітаємо переможців, дякуємо всім  за участь! Нових творчих злетів та звершень!

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради