Підсумки участі в обласному конкурсі солістів-вокалістів та читців "Зіркова мрія - 2023"

Дата: 18.03.2023 18:16

Відповідно до наказу Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА від 16.03.2023 року № 192-аг "Про підсумки проведення обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців "Зіркова мрія - 2023" 3 учнів закладів освіти Тростянецької селищної ради вибороли призові місця в номінації "Вокал" та 2 учнів стали лауреатами в номінації "Художнє читання":

Номінація "Вокал":

ІІ місце, молодша вікова категорія - учениця 3 класу Ліцею смт Тростянець Марія Шнурук ;

ІІ місце, старша вікова категорія - учениця 10 класу Савинецького ліцею Вікторія Голиборода ;

ІІ місце, старша вікова категорія - учень 11 класу Летківського ліцею Ілля Калита.

Лаурети  обласного конкурсу "Зіркова мрія - 2023" номінація "Художнє читання":

ІІІ місце, молодша вікова категорія - учениця 1 класу Гімназії с. Ілляшівка Катерина Швець;

ІІІ місце, середня вікова категорія - учениця 9 класу Ліцею смт Тростянець Єлизавета Ільченко.

Вітаємо переможців конкурсу! Бажаємо, щоб ваші мрії завжди збувалися!

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради