До уваги жителів Тростянецької селищної територіальної громади!

Дата: 22.03.2023 11:00

З метою здійснення благоустрою території громади, охорони навколишнього природного середовища, санітарної очистки населених пунктів від твердих побутових відходів розмір пайового внеску громадян на фінансування зазначених заходів у 2023 році становить:

1. Для жителів смт Тростянець - 180 гривень на одну квартиру чи садибу, а для одиноких пенсіонерів - 90 грн;

2. Для жителів сіл Тростянецької селищної територіальної громади - 100 гривень на одну садибу, для одиноких пенсіонерів - 50 грн.

Одночасно надаємо реквізити рахунку для сплати послуг за вивезення твердих побутових відходів:

Одержувач: ГУК у Вінницькій обл./смт Тростянець / 50110000

ЄДРПОУ: 37979858

Банк: Казначейство України (ЕАП)

р/р: UA028999980314111931000002844

Додатково нагадуємо, що реквізити рахунків для сплати податків та зборів до місцевого бюджету Тростянецької селищної територіальної громади вказані на офіційному сайті Тростянецької селищної ради за посиланням: https://trostyanec-gromada.gov.ua/2019-rik-14-52-48-21.../

Управління фінансів селищної ради