Чергова допомога з Тростянеччини відправляється на передову

Дата: 29.03.2023 20:58

Захисники й захисниці щодня виборюють свободу та незалежність нашої країни на полі бою. Наш обов'язок допомагати їм та підтримувати.

Сьогодні відправили черговий автомобіль з гуманітарною допомогою землякам, які тримають оборону на Бахмутському напрямку.

Серед відправленого: продукти харчування, енергетичні батончики, свіжа випічка та вареники, окопні свічки, каремати, ковдри, спальні мішки, одяг, засоби гігієни, медикаменти, обереги і листівки від дітей та багато іншого.

Вантаж до місця призначення доставить волонтер, житель с. Гордіївка Федір Козачок.

За рахунок ГО «Учасників АТО «Патріот» авто з продовольством було забезпечене пальним.

Дякуємо за надану допомогу всім небайдужим, зокрема: старостам та жителям Четвертинівського, Оляницького, Олександрівського старостинських округів, БФ «Тростянеччина», об’єднанню «Селянки і Панянки» с. Капустяни, працівникам Будянського ліцею, Тростянецької гімназії, Наталії Дрозд, Андрію Рябоконю, Олександру Давискибі, Роману Тютенку, Максиму Сабатовичу, релігійній громаді парафії Успіння Божої матері смт Тростянець.

Разом ми сила!

Разом до Перемоги!