Жителям громади пропонується надання мобільних адміністративних послуг

Дата: 31.03.2023 08:10

За допомогою пересувного віддаленого робочого місця адміністратора Центру надання адміністративних послуг Тростянецької селищної ради, із застосуванням спеціального автоматизованого комплексу «Мобільний кейс», було надано чергову послугу для мало мобільних жителів громади.

Таким чином, жителю села Четвертинівка, було надано адміністративну послугу за кодом 00107 «Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця за її рішенням».

«Мобільний адміністратор» функціонує відповідно до Порядку надання адміністративних послуг на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора, затвердженому рішенням виконавчого комітету Тростянецької селищної ради № 148 від 05.08.2022 року.

Правом на отримання адміністративних послуг на віддаленому робочому місці відповідно до Порядку можуть скористатися  суб’єкти звернення з категорії:

• осіб, які досягли 80-річного віку;
  • осіб з інвалідністю;
  • осіб, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, у т. ч. перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах нашої територіальної громади.

Надання мобільних адміністративних послуг супроводжувалося поліцейським офіцером громади – Юрійом Кіщенком.

Для отримання адміністративних послуг суб’єкт звернення або особа – заФото без описуявник що представляє інтереси суб’єкта звернення (родич, соціальний робітник, сусід, тощо, звертається у зручний для нього спосіб до Центру надання адміністративних послуг Тростянецької селищної ради згідно з графіком його роботи:

Понеділок – Четвер з 08:00 - 17:00. Обідня перерва 12:00-12:45

П’ятниця з 08:00 - 16:00. Обідня перерва 12:00-13:00