Соціальна робота в громаді

Дата: 31.03.2023 08:15

З  метою обстеження  умов  проживання  пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян  Тростянецької  громади, які перебувають  на  обслуговуванні у  відділення  соціальних  послуг  за  місцем  проживання  КЗ «Тростянецький  селищний центр  надання соціальних  послуг»,  та  з  метою    перевірки  надання їм якісних соціальних  послуг соціальними  робітниками відділення, 30 березня завідувачем  відділення  соціальних  послуг  за  місцем  проживання  Ларисою Горб  та фахівцем  із  соціальної  роботи Валентиною Савченко було  відвідано підопічних с. Савинці та с. Китайгород.

За результатами обстеження з’ясувалось, що підопічні  відділення роботою  соціальних  робітників  задоволені. Скарг та зауважень щодо  якості  надання  соціальних  послуг  немає. Соціальні  робітники  здійснюють  відвідування  підопічних 1-2 рази, при  потребі 3-4 рази  на  тиждень, згідно  графіка  відвідувань  та  надають їм  повний  пакет  соціальних  послуг: доставляють продукти харчування, промислові товари, медикаменти,  воду, допомагають  на присадибній ділянці,  оплачують комунальні  послуги, здійснюють косметичне та вологе прибирання  в будинках, наводять  лад в дворах пенсіонерів і т. д.

Під час відвідування здійснено опитування підопічних щодо  якості надання  соціальних  послуг соціальними  робітниками центру, обстежено  та вивчено їх потреби та  умови  проживання.

Спільно з старостою Савинецького старостинського округу та  сімейним лікарем було відвідано важкохворого, одинокого пенсіонера с. Савинці. Проведено  обстеження  умов проживання та стану  здоров’я громадянина. Сімейним лікарем проводиться підготовка документів для передачі до МСЕК щодо оформлення інвалідності.

За результатами  проведеної  роботи складені  відповідні  акти.

КЗ «Тростянецький  селищний центр  надання соціальних  послуг»