Великодні смаколики на фронт

Дата: 12.04.2023 20:00

Здійснюємо черговий рейс до наших захисників.

Цього разу вантаж на фронт є особливим, адже містить в собі не тільки все найнеобхідніше, а й дух і смак Великодніх традицій, домашнє тепло і затишок, частинку душі і серця тих, хто доєднався до формування "смачного" вантажу – колектив селищної ради, жителі старостинських округів, освітянська спільнота громади, ГО «Учасників АТО «Патріот»», підприємці, Молодіжна рада при Тростянецькій селищній раді.

Передаємо традиційні, як для святкового столу продукти: ароматні паски, різноманітні м’ясні вироби, різнобарвні крашанки, домашню випічку, солодощі та інше. Окрім того, багато дитячих оберегів, зворушливих малюнків та привітальних листівок.

Подолають довгий шлях на Донеччину, аби доставити продовольство, гордіївчанин Федір Козачок, представники БФ «Тростянеччина» Тетяна Комар і Анатолій Савченко. Бажаємо волонтерам щасливої дороги та швидкого повернення!

Дякуємо мужнім військовим, які бережуть наш спокій! Нехай щирий пасхальний комплімент буде приємним для кожного нашого захисника!

Вдячні всім хто, долучається до підтримки наших воїнів!

Разом вистоїмо і Переможемо!