Громадське обговорення

Дата: 18.04.2023 17:30

Сьогодні відбулося громадське обговорення на території с.Ілляшівка Тростянецької селищної територіальної громади щодо проєкту рішення Тростянецької селищної ради «Про реорганізацію Ілляшівського комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) загального розвитку» шляхом приєднання до Гімназії с. Ілляшівка Тростянецької селищної ради Вінницької області.

На порядок денний було винесено два питання:

1. Обрання головуючого, секретаря та членів лічильної комісії.

2. Обговорення проєкту рішення Тростянецької селищної ради «Про реорганізацію Ілляшівського комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) загального розвитку» шляхом приєднання до Гімназії с. Ілляшівка Тростянецької селищної ради Вінницької області.

В обговоренні взяли участь Василенко Л. Д., староста Ілляшівського старостинського округу, Семенова І. А, директор Ілляшівського ЗДО, Пунько О. Д., начальник Управління ОКТМС Тростянецької селищної ради, Мурована Л. В., начальник відділу фінансово-господарського забезпечення – головний бухгалтер Управління ОКТМС Тростянецької селищної ради, Торбахевич Г. М., головний спеціаліст-юрисконсульт Управління ОКТМС Тростянецької селищної ради, батьки вихованців закладу дошкільної освіти та працівники ЗДО.

У ході обговорення вирішили одноголосно рекомендувати депутатам селищної ради на пленарному засіданні сесії проєкт рішення «Про реорганізацію Ілляшівського комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) загального розвитку» шляхом приєднання до Гімназії с. Ілляшівка Тростянецької селищної ради Вінницької області підтримати.

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради