A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тростянецька селищна територіальна громада
Вінницька область, Гайсинський район

Конкурс на заміщення вакантних посад виконавчих органів Тростянецької селищної ради

Дата: 27.04.2023 13:34
Кількість переглядів: 432

 

  Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», наказу  Національного агентства України з питань державної служби від 07 листопада 2019 року №203-19 «Про затвердження Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Тростянецької селищної ради, затвердженого рішенням 12 сесії 7 скликання Тростянецької селищної ради від 16 листопада 2018 року №106 (із змінами), Тростянецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад виконавчих органів Тростянецької селищної ради:

-    начальника відділу культури, молоді та спорту Тростянецької селищної ради;

-   головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення управління освіти Тростянецької селищної ради.

До участі у конкурсі допускаються особи, які відповідають наступним умовам:

 

Умови конкурсу на заміщення вакантної посади

начальника відділу культури, молоді та спорту Тростянецької селищної ради

 

 • Наявність громадянства України.
 • Наявність вищої освіти відповідного професійного спрямування не нижче ступеня спеціаліста.
 • Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.
 • Повинен знати: Конституцію України; закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про культуру», «Про музеї та музейну справу», «Про бібліотеки та бібліотечну справу», «Про охорону культурної спадщини», «Про фізичну культуру і спорт» та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, засади зовнішньоекономічної політики України, інші підзаконні нормативно-правові акти, що стосуються розвитку відповідних сфер управління; практику застосування чинного законодавства з питань, що належать до його компетенції; основи регіонального управління, економіки та управління персоналом; основи права, політології та ринку праці; форми та методи роботи із засобами масової інформації; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; основи психології, економіки, фінансів; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки.
 • Вільне володіння державною мовою.
 • Володіння персональним комп’ютером у режимі досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point); навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

 

Умови конкурсу на заміщення вакантної посади

головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення управління освіти Тростянецької селищної ради  

 • Наявність громадянства України.
 • Наявність вищої освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра.
 • Повинен знати: Конституцію України; Бюджетний кодекс України, закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»,  інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, реалізації визначених повноважень; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти, що стосуються діяльності відділу та управління в цілому; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки.
 • Вільне володіння державною мовою.
 • Володіння персональним комп’ютером у режимі досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point); навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

 

 Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Тростянецької селищної ради наступні документи:

 • Заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби.
 • Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками.
 • Дві фотокартки розміром 4х6.
 • Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присвоєння категорії.
 • Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції» (Відповідно до Законів України 2115-IX від 03.03.2022 року «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни» та №2259-IX від 12.05.2022 «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», у разі неможливості подачі декларації, як з технічних чи з інших обґрунтованих причин, декларація подається протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного часу, у разі якщо вона не була подана раніше. Водночас Національне агентство з питань запобігання корупції надає суб’єктам декларування можливість подавати декларацію навіть під час воєнного стану.).
 • Копію документа, який посвідчує особу.
 • Документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою  української мови як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікатом про рівень володіння державною мовою (Відповідно до Закону України 2259-IX від 12.05.2022 «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», у разі неможливості подання одного з вищезазначених документів, з технічних чи з інших обґрунтованих причин,  документ про підтвердження рівня володіння державною мовою відповідно до Закону України «Про функціонування української мови як державної» подається протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного часу, у разі якщо він не був поданий раніше.).
 • Копію військового квитку або тимчасового посвідчення  (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
 • Довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).
 • Іншу інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, тощо).

 

Документи приймаються протягом 30 – ти календарних днів з дня опублікування оголошення в засобах масової інформації. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру, умов оплати праці, питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень надається Загодиренко Юлією Петрівною, начальником відділу кадрового та правового забезпечення апарату селищної ради, за адресою: смт. Тростянець, вул. Соборна, 77 та за тел. 2-24-85 щоденно, крім вихідних, з 8:00 до 12:00.

 

Перелік питань на перевірку знань претендентів на зайняття вакантних посад посадових осіб апарату Тростянецької селищної  ради та її виконавчого комітету, та виконавчих органів селищної ради

Перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень 

 

Заява на участь в конкурсі

Форма № П-2ДС

Зразок заповнення Форми № П-2ДС  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь