Шануємо подвиг кожного, хто боровся з нацизмом у роки Другої світової війни та усіх, хто загинув, захищаючи Україну

Дата: 08.05.2023 10:14

78 роки тому гітлерівський нацистський режим капітулював, у Європі завершилася Друга світова війна, яка стала найбільшою трагедією людства в ХХ столітті.

Жодна інша Європейська країна не постраждала більше від глибоких ран, нанесених своїм містам і селам, промисловості, сільському господарству, людській силі, як Україна.

Завдяки героїзму українських бійців в складі різних армій, мужності підпільників, звитязі працівників тилу, ворога вдалося здолати.

Тепер, в умовах повномасштабної війни, розв’язаної проти України путінською росією, ми знову змушені виборювати власну свободу зі зброєю в руках, виносити поранених з поля бою, батьки, дружини, діти знову тривожно чекають повернення своїх рідних, мирне населення потерпає від постійних обстрілів, з великою скорботою оплакує своїх Героїв…

Але ми віримо, що кожен з нас гідно пройде через ці випробування і тому традиційне гасло цих пам’ятних днів «Пам’ятаємо – перемагаємо!» актуальне як ніколи!

Сьогодні, з нагоди Дня пам'яті та примирення, перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років жителі громади схилили голови перед іменами загиблих Героїв, вшанували мужність і звитягу своїх воїнів, які захищали Україну від ворога.