У Тростянецькій громаді працюють станції моніторингу якості повітря

Дата: 17.05.2023 12:47

Велика частина проблем зі здоров’ям виникають через забруднення повітря пилом або небезпечними речовинами. Особливо це стосується людей, які мають схильність до алергій та захворювань органів дихання.

Тому спільно з Програмою EGAP ми впровадили на території нашої громади станції якості моніторингу повітря.

Стежити за станом атмосферного повітря у режимі реального часу можна за посиланнями:

Чим такі станції корисні для нашої громади?

🚨 Оперативно та зручно інформуватимуть жителів нашої громади щодо перевищення рівня забруднення повітря.

🌡 Забезпечать доступ до даних щодо вмісту пилу в повітрі, температури, відносної вологості, атмосферного тиску та інших показників, що є актуальним як для жителів громади, так і науковців.

👩‍⚕️ Прогнозуватимуть можливі періоди підвищення рівня загрози для здоров’я населення для завчасного реагування на них.

Програма EGAP[1]  упроваджується Фондом Східна Європа[2]  в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України[3]  за підтримки Швейцарії.

Крокуймо до цифровізації разом!

#EGAP_діє