Привітання селищного голови Людмили Червонецької зі Святом останнього дзвоника

Дата: 31.05.2023 09:00

Сьогодні в закладах загальної середньої освіти Тростянецької громади відзначають чудове свято - Останній дзвоник.

Незважаючи на всі життєві негаразди воєнного лихоліття, дякуючи нашим мужнім Збройним Силам України, вчителі, працівники шкіл та учні мають можливість плідно працювати (переважно в очному форматі) та успішно завершили 2022-2023 навчальний рік.

Завдяки високому рівню освіти в школах громади маємо серед учнів багато переможців та призерів олімпіад, конкурсів, змагань, турнірів, чемпіонатів обласного, Всеукраїнського, міжнародного рівнів.

Протягом навчального року учні та працівники шкіл брали активну участь у волонтерському русі: виготовляли маскувальні сітки, окопні свічки, тушковане м'ясо, малюнки та обереги, випікали різні здобні вироби, збирали необхідні речі, писали листи захисникам. В кожному навчальному закладі неодноразово проводилися благодійні ярмарки, де було зібрано більше пів мільйона гривень. Ці кошти були залучені для придбання техніки, запчастин, медикаментів, військової амуніції для Збройних Сил України.

Для учнів 9, 11 класів цей навчальний рік був останнім. Закінчилося безтурботне дитинство й відкривається нова сторінка дорослого життя. Попереду обрання освітнього закладу для подальшого навчання з метою обрання професії за покликом душі та серця. Сподіваюся, що ви обов’язково повернетесь у нашу громаду.

Переконана, що ви уміло скористаєтесь отриманими знаннями в подальшому житті, станете гідними громадянами нашої держави. Ви - наше достойне майбутнє.

Зі словами великої вдячності звертаюся до вчителів та батьків! Ваша роль у житті кожної дитини – неоціненна. Ви передаєте їм не тільки знання, а й вчите мистецтву жити, вмінню спілкуватися, відстоювати історичну правду та інтереси нашої країни.

Усім бажаю жити в мирній і вільній Україні!

Слава нашим Захисникам!

Слава Україні!