Резервний фонд

Дата: 02.06.2023 09:14

Рішенням 52  сесії 8-го скликання Тростянецької селищної ради № 598 від 19 грудня 2022 року «Про бюджет Тростянецької селищної територіальної громади на 2023 рік» затверджено резервний фонд в обсязі 1 500 000 грн.

Відповідно до рішення 59 сесії 8-го скликання Тростянецької селищної ради № 671 від 20.04.2023 року та рішення 62 позачергової сесії 8-го скликання Тростянецької селищної ради № 713 від 29.05.2023 року резервний фонд було зменшено на 1 406 914 грн. на видатки, які не були передбачені при плануванні бюджету та станом на 01.06.2023 року резервний фонд бюджету Тростянецької селищної територіальної громади становить 93 086 грн.

Резервний фонд — один із видів бюджетних резервів, кошти якого призначені для забезпечення невідкладних витрат на заходи, які не могли бути передбачені при затвердженні бюджетів або викликані надзвичайними обставинами (наприклад, стихійним лихом).

Управління фінансів Тростянецької селищної ради