Обґрунтування Технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення в межах закупівлі: Сенсорний інформаційний термінал для вуличного використання (зі спеціалізованим програмним забезп

Дата: 26.05.2023 13:15

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення в межах закупівлі: Сенсорний інформаційний термінал для вуличного використання (зі спеціалізованим програмним забезпеченням та розробкою індивідуального контенту. З модулем для людей з обмеженими можливостями (на візках) та людей з вадами зору, комунікаційна система для людей з вадами слуху) за кодом ДК 021:2015: 32440000-9 Телеметричне та термінальне обладнання (код ДК021:2015: 32442000-3 Термінальне обладнання)