ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення в межах закупівлі «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Миру (від приміщення швидкої допомоги до буд.№35)

Дата: 12.06.2023 16:01

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення в межах закупівлі «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Миру (від приміщення швидкої допомоги до буд.№35) в смт. Тростянець, Гайсинського району, Вінницької області (КОРИГУВАННЯ №2) » код ДК 021:2015: 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання.