Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території забудови земельної ділянки площею 2,8379 га, кадастровий номер 0524185900:01:004:0133 з метою будівництва резервуару для технологічних вод»

Дата: 13.07.2023 14:29

Повідомлення про оприлюднення проекту

«Детальний план території забудови земельної ділянки площею 2,8379 га, кадастровий номер 0524185900:01:004:0133, що знаходиться поза межами населених пунктів Тростянецької селищної територіальної громади з метою будівництва резервуару для технологічних вод» та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування – Детальний план території забудови земельної ділянки площею 2,8379 га, кадастровий номер 0524185900:01:004:0133, що знаходиться поза межами населених пунктів Тростянецької селищної територіальної громади з метою будівництва резервуару для технологічних вод.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування – Тростянецька селищна рада, Гайсинського району Вінницької області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури: строк громадського обговорення становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення і триватиме до 13.08.2023 (30 днів від оприлюднення)

б) способи участі громадськості: громадськість подає зауваження і пропозиції до проекту детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку в письмовій формі (в т.ч. в електронному вигляді) до 13.08.2023  (30 днів від оприлюднення) до відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та земельних ресурсів Тростянецької селищної ради: вул.Соборна, буд.77, смт Тростянець, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 24300; ел.пошта: budotg@ukr.net; телефон: (04343) 2-25-77. Контактна особа – Колесник Наталія Леонідівна.

Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання щодо детального плану та стратегічної екологічної оцінки відбудуться (10.08.2023 на 10 год) за адресою 24342 Вінницька обл. Гайсинський р-н., с. Тростянчик, вул. Т. Шевченка, 1  в приміщенні  філії «Сільський Будинок культури с. Тростянчик»

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом детального плану, звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Тростянецької селищної ради: вул.Соборна, буд.77, смт Тростянець, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 24300; ел.пошта: budotg@ukr.net; телефон: (04343) 2-25-77;

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозиційТростянецької селищної ради: вул.Соборна, буд.77, смт Тростянець, Гайсинський р-н, Вінницька обл., 24300; ел.пошта: budotg@ukr.net; телефон: (04343) 2-25-77;

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Управління розвитку територій та інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації (http://vin.gov.ua/upr-ter/stan-dovkillia), Головне управління статистики у Вінницькій області (https://www.vn.ukrstat.gov.ua), Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області (https://vingudpss.gov.ua).

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутні.

Повідомлення про оприлюдення документа державного планування.pdf

Звіт-Тростянець-МХП.pdf

1.1.pdf