Шановні жителі Тростянецької селищної територіальної громади!

Дата: 25.07.2023 14:19

В умовах воєнного стану надзвичайно важливо забезпечити надходження до загального фонду селищного бюджету місцевих податків і зборів та здійснити належне його виконання. Тростянецька селищна рада нагадує про необхідність сплати земельного податку  та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Тому, всіх власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), постійних землекористувачів, а також власників об’єктів житлової та  нежитлової нерухомості, які знаходяться на території Тростянецької селищної територіальної громади, просимо вчасно сплатити податок на майно  до селищного бюджету.

За додатковою інформацією  та для отримання податкового повідомлення – рішення про нарахування земельного податку можна звернутися до відділу містобудування, архітектури житлово - комунального господарства та земельних ресурсів селищної ради та старостинських округів громад.

За більш детальною інформацією щодо нарахувань даних податків  необхідно звернутися в ГУ ДПС у Вінницькій області.

Управління фінансів Тростянецької селищної ради