Вітаємо Савчук С.В.

Дата: 01.08.2023 09:01

1 серпня  свій День народження відзначає виконуюча обов’язки начальника служби у справах дітей апарату Тростянецької селищної ради Савчук Світлана Володимирівна.

Шановна Світлана Володимирівна!

Від імені селищного голови, апарату селищної ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть  вітання з нагоди Дня народження.

Бажаємо Вам миру, радості, сімейного затишку, гарних думок. Кайфуйте від життя. Ні про що не жалійте. Живіть так як Ви хочете. Мрійте. Розквітайте. Посміхайтеся. Насолоджуйтеся собою. Цінуйте себе. Слухайте голос свого серця. Любіть. Бережіть дорогу до свого щастя. Завжди вірте в себе. Те у що Ви вірите і чого очікуєте всією своєю душею і всім серцем обов’язково настане в найкоротший термін. З Днем народження!

Добра від краю і до краю
Й купатись в радості живій.
Вам зичим сонця, миру, світла,
Любові, радості й тепла.
Щоб доля  розквітала,