На питання «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров’я Тростянецька селищна територіальна громада відповіла «Я – сильний!»

Дата: 17.08.2023 18:00

Фото без опису

На підтримку Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», започаткованої дружиною Президента України Оленою Зеленською, у громаді відбулась акція Коло єднання «Я – сильний!» за ініціативи Тростянецького селищного голови Людмили Червонецької.

Програма покликана створити систему сервісів і послуг, які зможуть різними способами та дієвими механізмами підтримати українців у складні часи повномасштабної війни,  сформувати в українському суспільстві культуру піклування про ментальне здоров'я.

Започаткована Оленою Зеленською, програма отримала неабиякий відгук серед жителів нашої громади. І це зрозуміло, тому що попри трагічність ситуації та складні випробування, через які проходить Україна, наша громада невпинно працює, а люди намагаються підтримувати один одного.

І нам теж є чим поділитися в рамках підтримки цієї програми.

Це яскраво продемонстрував інформаційний Телеміст з старостинськими округами громади «Ти як?»; креативно-представлені тематичні локації: «Як допомогти близьким впоратись зі стресом?», «Ти не один, повір, нас є багато!», «В єдності наша сила!», «Ми сильні!».

Усі бажаючі зробили фото на згадку та стали учасниками флешмобу «Ти як? – Я сильний!».

Кульмінацією дійства стало створення символічного Кола єднання, де всі присутні взялись за руки та сказали один одному:

«Я - сильний!

Якщо тобі потрібна допомога - можеш на мене розраховувати.

Разом - переможемо!».

Завдяки жертовності та стійкості наших Захисників та Захисниць, ми точно знаємо, що переможемо ненависного ворога.

Об’єднуємо зусилля і працюємо на Перемогу!

#тияк