Вітаємо Зарванську Р.В.

Дата: 19.08.2023 06:06

19 серпня святкує свій ювілей   депутат Тростянецької селищної ради 8 скликання Зарванська Раїса Василівна.

Шановна  Раїса Василівна!

Від імені селищного голови, апарату селищної ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу   прийміть щирі привітання та найкращі побажання з ювілеєм.

Бажаємо жити так як самі придумали. Не дивіться на чужі правила. Вірте в те, що самі хочете. В чудо, щастя, любов, багатство. Будьте легкою, креативною, радісною, щирою, грайливою та живою.

Вірте в те, що світло переможе. Подорожуйте по світу разом із рідними людьми і кожного дня дякуйте Богу за своє щастя. Щастя в Вас, залежить від Вас і створюється тільки Вами.  Приймайте все нове, що приходить у Ваше життя.

Який цей світ прекрасний, озирнись,

Усе для тебе: сонце, небо, квіти.

В дрібницях щастя, просто придивись,

Будь справжнім, щирим і відкритим.

Цінуй життя і Богу дякуй за усе,

Воно ж бо здатне швидко промайнути.

Хай кожен день продовження несе,

Щоб зміг ти радість і тепло відчути.