ДІДУР Борис Анатолійович

Дата: 05.09.2023 09:39

Фото без опису

Дата та місце народження: 24 квітня 1997 року, смт Тростянець, Вінницька область.

Дата та місце загибелі: 26 серпня 2023 року, в населеному пункті Кліщіївка, Донецька область.

Звання: старший лейтенант поліції.

Посада: інспектор взводу №4 роти №3 батальйону №1 полку управління поліції особливого призначення №2 (штурмовий полк «Цунамі») ДП особливого призначення «ОШБ НПУ «Лють».

Підрозділ: батальйон №1 полку управління поліції особливого призначення №2 (штурмовий полк «Цунамі») Департаменту поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють».

Обставини загибелі: загинув 26 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання з штурму військ рф в населеному пункті Кліщіївка Донецької області, під час мінометного обстрілу отримав осколкове поранення несумісне з життям.

Сімейний стан: залишились дружина та син, матір та батько, брат.

Нагороди: медаль “Захиснику Вітчизни”, Почесний нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України «Хрест хоробрих» (посмертно).

Місце поховання: смт Тростянець, Вінницька область.

Фото без опису