У Києві відбувся третій Summit of First Ladies and Gentlemen, заснований Першою леді Олена Зеленська.

Дата: 07.09.2023 13:48

Тема заходу: «Ментальне здоров’я: крихкість і стійкість майбутнього».

«Уже давно для всіх свідомих людей – принаймні у вільному світі – аксіомою є те, що людське життя важливе. Настав час зробити аксіомою й те, що важлива і його якість. А ментальне здоровʼя – основа цієї якості. Неможливо назвати якісним життя у постійній тривозі, страху, невизначеності», – наголосила Олена Зеленська.

Під час заходу були представлені результати міжнародного соціологічного дослідження щодо ментального здоров’я та ставлення до нього в різних країнах світу, яке провела британська компанія Alligators Digital. Опитування здійснено в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за підтримки World Health Organization (WHO). Експертну підтримку дослідження забезпечили Координаційний центр КМУ / Mental Health UA, BRAND UKRAINE та ГО Безбар'єрність.

Крім того, відбулася презентація проєкту міжнародного медичного партнерства, який започатковано під патронатом Саміту перших леді та джентльменів.

Докладно про проведення третього Саміту – за посиланням - https://www.president.gov.ua/.../u-kiyevi-vidbuvsya...

Трансляцію заходу можна переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=3Jb4cWrihxk

Саміт став можливим завдяки міжнародним організаціям та підтримці бізнесу: USAID - US Agency for International Development, United Nations, World Health Organization (WHO), UNICEF, IOM - UN Migration, а також Mastercard, Благодійний фонд Kyiv School of Economics, Yalta European Strategy, ГО Безбар'єрність, Національна мережа АЗК UPG, BGV Charity Fund, VITAGRO Група Компаній, La Famiglia.

Саміт перших леді та джентльменів – це міжнародна діалогова платформа подружжів перших осіб країн світу, заснована для обміну досвідом та реалізації спільних проєктів заради добробуту людей на планеті. Перший та другий саміти відбулися у 2021 та 2022 роках відповідно.

#тияк