Тростянеччина попрощалась із загиблим Захисником України Максимом Майдаником з Олександрівки

Дата: 20.09.2023 12:41

Трагічна новина з фронту для Тростянецької громади: 10 вересня під час виконання бойового завдання загинув Захисник України Максим Майданик.  Якби не повномасштабна війна, він би й надалі успішно оберігав рідну природу, адже 19 років працював старшим єгерем Цибулівського лісомисливського лісництва філії "Гайсинське лісове господарство" ДП "Ліси України".

На жаль, війна забирає найкращих: достойних  і справедливих, розумних, розсудливих і надзвичайно сміливих. Цвіт нації, майбутнє України.

Сьогодні Тростянеччина з невимовним смутком прощалася з полеглим Героєм.

Це наш 40-й загиблий з початку повномасштабного вторгнення і сьомий в Олександрівському старостинському окрузі.

З усіма почестями Героя провели в останню путь представники влади, побратими, рідні, близькі, друзі, сусіди та всі, хто віддав шану відважному Герою  Максиму.

Це велика непоправна втрата для нашої громади та України.

Пам’ятатимемо його як великого патріота, відважного Захисника та доброго товариша.

Щиро співчуваємо родині, сумуємо разом у непоправній втраті з близькими та друзями загиблого.

У нього було багато мрій і планів, які вже не здійсняться.

Максим Майданик за життя не звик ховатися за спини інших. Ще у 2015 – 2016 роках без вагань пішов воювати на Луганщині, зокрема, в тепер окупованому місті Сватове.

Вдруге був мобілізований третього січня нинішнього року. Служив командиром зенітно-ракетного відділення зенітно-ракетного взводу 3 десантно-штурмового батальйону військової частини А2582, яка входить до складу 80-ї десантно-штурмової бригади.

Загинув Максим Майданик на Запорізькому напрямку, під час мінометного ворожого обстрілу, в районі населеного пункту Вербове Пологівського району. Він до останнього залишався вірним присязі і боронив рідну землю. За спокій українців земляк віддав найдорожче - своє життя і спокій рідних.

Поховали молодшого сержанта  Максима Майданика в Олександрівці на сільському кладовищі з усіма військовими почестями.

Гірко, що він пішов від нас у самому розцвіті сил. Незважаючи на свої роки, він мав великі плани на майбутнє, був світлою, позитивною та життєрадісною людиною, мужнім воїном… Саме такими словами характеризують Максима його друзі та колеги.

Вічна слава і шана загиблому Захиснику України Максиму Майданику!