Дата: 21.09.2023 09:32

Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області оголошено конкурсний відбір кандидатів на службу в поліції із зайняттям вакантних посад для подальшого призначення в підрозділи поліції особливого призначення  «САФАРІ», «ЦУНАМІ», «ЛУГАНСЬК» в складі Департаменту поліції особливого призначення «об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «ЛЮТЬ»:

Інспектор батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця» грошове забезпечення від 20 400 грн (1 вакансія)

Поліцейський батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця» грошове забезпечення від 18 500 грн (1 вакансія)

Реєстрація анкет та прийом

документів триватиме

до 27 вересня 2023 року

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету на сайті https://nabir.np.gov.ua, де також можна отримати всю необхідну інформацію про оголошені вакансії, вимоги до кандидатів та етапи конкурсного відбору.

За роз’ясненнями з питань конкурсного відбору звертатися до управління кадрового забезпечення ГУНП у Вінницькій області за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 10, каб.111.

Телефон для довідок : (0432) 594-222, (067) 430-52-67, (073) 311-74-06,

(095) 280-22-20.

або до відділення поліції №2 Гайсинського РУП ГУНП

у Вінницькій області (смт Тростянець)