ВПО можуть безкоштовно отримати усі види правничих послуг

Дата: 25.09.2023 13:08

Фото без опису

В Україні функціонує безоплатна цифрова платформа правової допомоги KOBLI. Вона розроблена Норвезькою радою у справах біженців (NRC).

•  Платформа покликана сприяти вільному доступу до правової інформації для ВПО й осіб, які постраждали від війни в Україні, повідомляється на фейсбук-сторінці NRC.
  • Інформація, яка опублікована на платформі, підготовлена й оновлена відповідно до українського законодавства. Зокрема, тут можна знайти відповіді на такі питання:
  • Житло та нерухомість: фіксація пошкодженого житла, відновлення документів на нерухоме майно, спадкування під час воєнного стану тощо.
  • Внутрішнє переміщення: реєстрація ВПО, грошова допомога, програми житла для внутрішньо переміщених осіб та інші питання.
  • Перетин кордону: загальна інформація щодо перетину кордону в умовах воєнного стану.
  • Правові оновлення й довідкові матеріали: інформація щодо останніх правових змін, довідники, дорожні карти з контактами установ та організацій за регіонами.
  • Щоб скористатися онлайн-платформою правової допомоги, достатньо перейти за наведеним посиланням.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України