Онлайн-тренінг «Точне землеробство, як інноваційний метод ведення сільськогосподарського бізнесу, шляхом використання новітніх технологій»

Дата: 27.09.2023 16:55

Міжнародний агрокластер «Дністер» 28 вересня, о 10 годині, запрошує на безкоштовний онлайн-тренінг «Точне землеробство, як інноваційний метод ведення сільськогосподарського бізнесу, шляхом використання новітніх технологій».

Під час тренінгу будуть висвітлені такі питання:

1.Основні принципи точного землеробства.

2.Використання сучасних технологій та агроінформатики в сільському господарстві.

3.Практичні приклади успішних проектів в галузі точного землеробства.

Для того, щоб прийняти участь у заході, потрібно заповнити форму реєстрації за посиланням, і за день до заходу, буде надіслано посилання на конференцію в Zoom.

Посилання для реєстрації: