Інформація для представників мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСП), громадських організацій і бізнес-об’єднань

Дата: 09.10.2023 08:44

Агенція регіонального розвитку Луганської області за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу продовжує серію онлайн ТОП вебінарів для підприємців і підприємниць з різних аспектів підприємницької діяльності.

До участі запрошуються представники мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСП), органів місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадських організацій і бізнес-об’єднань.

Участь у заходах безкоштовна.

Можна вибрати ті теми, які цікаві і актуальні для вас.

До заходів будуть залучені фахівці із багаторічним досвідом. Зареєструватися на вебінари можна за посиланням: https://forms.gle/ikeFCZoZzKvMZjrk8

Для отримання детальнішої інформації чи консультації звертайтеся на електронну адресу: arr.luhansk@gmail.com.

Онлайн-заходи триватимуть до 20 грудня 2023 року.