До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 11.10.2023 15:03

Запрошуємо вас 12 жовтня, о 13:00 год. взяти участь у юридичній сесії, що буде організована юристами з питань ВПО Благодійного фонду «Право на захист» на території Центру надання адміністративних послуг Тростянецької селищної ради (смт Тростянець, вул. Соборна, 37).

Благодійний фонд «Право на захист» є одним із лідерів правозахисного руху в Україні, має потужні позиції у сфері захисту прав ВПО, біженців та осіб без громадянства. Спеціалісти фонду надають правові, інформаційні, соціальні консультації та гуманітарну допомогу.

Під час юридичної сесії юристами фонду будуть висвітлені наступні питання:

- соціальні виплати для ВПО, а саме актуальні зміни в законодавстві щодо виплати грошової допомоги на проживання ВПО (підстави скасування виплат та умови призначення виплати вперше);

- порядок оформлення статусу дитини що постраждала від воєнних дій та збройних конфліктів;

- перевірки місць проживання ВПО;

- порядок фіксації факту руйнування майна у зв’язку із бойовими діями та процедура отримання компенсації за пошкоджене/зруйноване житло;

- порядок відновлення втрачених правовстановлюючих документів на житло;

- порядок відновлення втрачених чи пошкоджених документів що посвідчують особу, документів про освіту, свідоцтва про народження, смерть, укладення шлюбу, розірвання шлюбу, тощо;

- інші питання що будуть цікавити учасників заходу.

Мета заходу - просвітницька діяльність серед ВПО та надання індивідуальної юридичної допомоги ВПО за їх потребою.