Міжнародна благодійна організація "Medair" допомагає ВПО

Дата: 13.10.2023 14:02

З 11 по 13 жовтня, в рамках підписаного меморандуму про співпрацю з Філією міжнародної гуманітарної організації Medair в Україні, незахищені категорії ВПО Савинецького, Ілляшівського, Капустянського, Олександрівського, Летківського старостинських округів та смт Тростянця мали змогу отримати гуманітарну допомогу.

Таку допомогу отримали понад 69 сімей, в яких проживають понад 145 внутрішньо переміщених осіб.

Це багатодітні сім’ї, сім’ї, в яких проживають особи з інвалідністю та пенсіонери, малозабезпечені сім’ї з малолітніми дітьми та інші статусні категорії переміщених осіб.

Гуманітарна допомога видавалася у вигляді гігієнічних наборів, постільної білизни, матраців, подушок, ковдр, пледів, світильників, термосів, залізних ліжок, розкладачок, посуду та інших побутових засобів.

Хочемо зазначити, що Medair - Швейцарська неурядова організація, яка допомагає внутрішньо переміщеним особам з початку повномасштабного вторгнення російської федерації до України.

Вони мають широкий спектр різнопланової допомоги, в тому числі юридичної та психологічної, тому при потребі та необхідності можна телефонувати за номером: 0800 211 444.

Щиро дякуємо Medair за підтримку!

Разом до Перемоги!

Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Тростянецької селищної ради