Дотримуйтесь правил пожежної безпеки при користуванні електроприладами!

Дата: 24.10.2023 13:45

Як повідомляють у Головному управлінні ДСНС України у Вінницькій області, з настанням осінньо-зимового періоду почастішали пожежі у житловому секторі. Здебільшого вони пов’язані з недотриманням основних правил пожежної безпеки при користуванні електроприладами.

Шановні вінничани! Заради збереження вашого життя та майна – нагадуємо:

1. Не залишайте ввімкнуті електроприлади без нагляду навіть на короткий час!
  2. Обов’язково вимикайте обігрівачі, праски, зарядні пристрої та іншу електротехніку на ніч та виходячи з дому!
  3. Користуйтеся тільки справними та сертифікованими електроприладами!

Пам’ятайте про обов’язковість:

• проводити монтаж і експлуатацію електротехнічних приладів згідно з інструкціями виробника;
  • не користуватися електротехнічними приладами по закінченню терміну їх служби;
  • не експлуатувати електротехнічні прилади, якщо порушені їх цільність чи пошкоджений корпус;
  • не нагрівати прилади до небезпечно високих температур;
  • не користуватися нестандартними електричними приладами;
  • не розміщувати обігрівальні електричні прилади біля електропроводки та штепсельних розеток;
  • не проводити ремонт обігрівального обладнання власноруч (це мають робити спеціалісти!);
  • не вмикати одночасно декілька енергомістких приладів;
  • не перевантажувати електричні з’єднувачі електричними приладами, сила струму яких у сукупності перевищує допустимі значення для таких пристроїв.

Не порушуйте цих правил! Бережіть життя!

За інформацією АТ «Вінницяобленерго»