У Четвертинівському ліцеї відкрили меморіальну дошку загиблому воїну Віктору Махнюку

Дата: 25.10.2023 14:59

Сьогодні в Четвертинівському ліцеї відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь Віктора Махнюка — випускника цього закладу,  учасника АТО/ООС та російсько-української війни.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки Герою були присутні рідні, друзі загиблого, педагоги та учні, громадські активісти, волонтери, секретар селищної ради Олег Ткач, начальник управління освіти селищної ради Олена Пунько, староста Четвертинівського старостинського округу Ігор Рак, жителі громади.

Право відкрити меморіальну дошку було надано брату Захисника - Михайлу.

Благочинний тростянецького благочиння ПЦУ Михайло Торбахевич  освятив меморіальну дошку та помолився за упокій душ загиблих героїв.

Після чого учасники заходу поклали квіти та низько схилили голови на знак великої шани та вічної пам’яті.

Віктор Махнюк народився 15 червня 1981 року, в селі Четвертинівка. Закінчив місцеву школу. Свій трудовий шлях розпочав у 1998 році, в тракторній бригаді сільськогосподарського підприємства ім. Б.Хмельницького. Пізніше працював у Ладижинському щебеневому заводі Одеської залізниці та у виробничій дільниці з вирощування птиці № 6 філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика».

З 24 квітня 2015 року до 29 липня 2016 року брав участь у Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

На початку повномасштабної війни, 25 лютого 2022 року, добровільно пішов боронити Україну від російських загарбників.

Служив  старшим водієм 3-го мотопіхотного відділення 3–го мотопіхотного взводу 1-ої мотопіхотної роти в/ч  А 2980   59-ої окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка.

Солдат Віктор Махнюк був справжнім патріотом, самовідданим та безстрашним воїном, з честю та гідністю ніс службу і до останньої миті свого життя був вірним військовому обов’язку.

Загинув 12 березня 2022 року під час внаслідок ведення бою з диверсійно-розвідувальною групою рф на околиці села Українка, що на Миколаївщині.

Немає нічого важливішого, ніж життя людини, а життя, яке віддане за свою Батьківщину, набуває величного сенсу.

Слава Герою! Вічна пам’ять!