«Театральна осінь» в Тростянці

Дата: 30.10.2023 16:38

29 жовтня  на базі Тростянецького селищного комунального центру культури та дозвілля відбувся заключний етап обласного фестивалю театрального мистецтва «Театральна осінь 2023».

На превеликий жаль, наша осінь страшна і важка. Сьогодні в Україні йде боротьба світла з темрявою, добра зі злом, волі з рабством. Гинуть ті, кому ще б жити і творити.

Ми низько схиляємо голови перед подвигом сотні тисяч відважних українців, які поповнили легіон небесного війська.

Ми свято бережемо пам’ять про закатованих, замордованих голодом, розтерзаних людей України руками окупантів.

Всі присутні вшанували пам'ять загиблих українців хвилиною мовчання.

В рамках проведення обласного фестивалю театрального мистецтва «Театральна осінь 2023" на предмет підтвердження їм звання атестувалися народні аматорські театральні колективи Вінниччини. а саме:

Драматичнй театр Бджільнянського Сільського Будинку культури Теплицької селищної ради; керівник – Ілина Тиха;

Театральний колектив комунального закладу «Центральний будинок культури Соболівської сільської ради» Гайсинського району, керівник – Надія Тиха;

Театральний колектив комунального «Міського Будинку культури Гайсинської міської ради», керівник – Олена Чучко.

На заході були присутні почесні гості:

Директор Вінницького обласного центру народної творчості Тетяна Цвігун,

начальник відділу культури, молоді та спорту Тростянецької селищної ради Наталія Гонта,

та почесне журі, до складу якого ввійшли:

Голова журі:

Народна артистка України, головний режисер академічного музично-драматичного театру імені Миколи Садовського, Таїсія Словінська

Члени журі:

викладач – методист Тульчинського фахового коледжу культури, режисер, сценарист, Микола Джига;

Член Національної спілки Письменників України, лауреат всеукраїнських літературно-мистецьких премій імені Василя Юхимовича і Володимира Забаштанського, провідний методист обласного центру народної творчості Жанна Дмитренко

провідний методист з театралізованих заходів та свят обласного центру народної творчості, Оксана Гвоздінська;

Керівник художній та керівник народного аматорського театру Тростянецького селищного комунального центру культури та дозвілля Зінаїда Мартинова.

Ведуча заходу – організатор культурно-дозвіллєвої роботи Тростянецького СКЦКД Віка Гламаздіна.

Між виступами театральних колективів дарували нам свій талант народний аматорський вокальний колектив «Вербиченька», керівник Оксана Кричковська, вокальний дует «Пташка» філії «СБК с. Тростянчик» Тростянецького СКЦКД у складі Оксани Філіпової та Вікторії ЧорнопискоїОлександр ВласюкВіка Гламаздіна, вокальне тріо філії «СБК с. Тростянчик» Тростянецького СКЦКД у складі Оксани Філіпової, Сергія Шевчука та Вікторії Чорнопискої.

Захід пройшов у теплій і дружній атмосфері. Наші гості повезли додому приємні враження про наш заклад та наше квітуче селище.

Тростянецький СКЦКД