У Тростянецькій громаді привітали працівників соціальної сфери з професійним святом

Дата: 05.11.2023 08:00

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби.

З початком повномасштабного вторгнення рф перед соціальною сферою постали нові виклики, а основним завданням працівників соцзахисту стало надання допомоги всім хто її потребує, зокрема, людям, які перебувають у складних життєвих обставинах, втратили житло, роботу, здоров’я, втекли від війни в інші області нашої держави.

Працівників закладів соціальної сфери Тростянецької селищної ради привітала селищна голова Людмила Червонецька та заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Маснюк.

За сумлінну, плідну працю, високий професіоналізм, відповідальність, почуття обов’язку, вміння працювати з людьми різного віку, різних категорій, самовіддане служіння обраній справі подяками було відзначено працівників відділу соціального захисту та охорони здоров’я, служби у справах дітей, КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг».