Все про вакцинацію та імунізацію вінничани можуть дізнатись, скориставшись Національним порталом з імунізації

Дата: 06.11.2023 16:15

Через війну, що триває на території України, та зниження охоплення вакцинацією, діти й дорослі ризикують захворіти небезпечними інфекційними захворюваннями. Тому надзвичайно важливо, щоб кожна людина мала доступ до актуальної та достовірної інформації про вакцини, щеплення, процедуру та локації надання цієї медичної послуги.

У квітні 2023 року розпочав роботу Національний портал з імунізації. Цей портал є унікальним інформаційним хабом, де кожен – від мами, яка планує перші щеплення дитині, до медичного працівника, який безпосередньо займається імунопрофілактикою – зможе знайти актуальну та корисну інформацію про вакцинацію.

На Порталі представлені інформація про інфекційні хвороби, а також Календар щеплень та рекомендації щодо вакцинації для різних груп населення. Крім того, можна отримати консультацію експертів з різних регіонів України, а також переглянути оновлений перелік пунктів щеплень.

Дбаймо про свою безпеку!