У Летківському ліцеї відкрили меморіальні дошки трьом випускникам, які загинули на війні

Дата: 06.12.2023 16:44

Сьогодні в Летківському ліцеї відбулося урочисте відкриття меморіальних дошок на честь Ігоря Маляра, Володимира Павленка, Романа Дідика — випускників закладу, які загинули, захищаючи волю та незалежність нашої країни.

На урочистій церемонії відкриття меморіальних дошок Героям були присутні рідні, близькі, друзі загиблих, педагоги та учні, селищний голова Людмила Червонецька, начальник управління освіти селищної ради Олена Пунько, в.о. старости Летківського старостинського округу Тетяна Томашевська, жителі громади.

20-річний солдат Ігор Маляр служив стрільцем 2 відділення 2 стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону в/ч А3057 Національної гвардії України.

Загинув 26 березня 2022 року під час виконання бойових завдань із захисту Батьківщини та відсічі збройної агресії з боку російської федерації в місті Маріуполь, Донецької області.

28-річний солдат Роман Дідик служив помічником гранатометника 3 відділення 3 взводу оперативного призначення в/ч 3028, 14-ї бригади оперативного призначення імені Івана Богуна Західного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України.

Загинув 05 грудня 2022 року на Донеччині.

Посмертно нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

45-річний молодший сержант Володимир Павленко служив стрільцем-санітаром механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону в/ч А 4007.

Загинув 04 серпня 2022 року поблизу населеного пункту Красногорівка, Донецької області.

Герої-односельчани залишаться у пам’яті всіх скромними, добрими, щирими, працелюбними, цілеспрямованими і сміливими людьми, які зуміли довести ціною власного життя вірність військовій присязі та Україні. Їхній подвиг нагадуватиме нам про велику ціну волі, миру, свободи, незалежності України.

Вічна пам'ять та слава українським захисникам!