Вітаємо Рознюк Л.І.

Дата: 10.12.2023 06:38

10 грудня  святкує свій день народження інспектор загального відділу апарату Тростянецької селищної ради Рознюк Любов Іванівна.

Шановна Любов Іванівна !

Від імені селищного голови, апарату селищної ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть  найщиріші вітання з Днем народження!

Бажаємо щоб Всесвіт дарував Вам свої нескінчені щедроти. Нехай сила і воля до перемоги постійно ведуть Вас до здобутків та гараздів. Зичимо    Вам багато радості, здоров’я, успіхів, добрих і світлих думок. Нехай все завжди у Вашому житті відбувається якнайкраще. Вірте, що все чого б Ви не побажали обов’язково здійсниться. Будьте щасливі. Перемога вже дуже скоро.

Бажаєм здоров’я, добра, довголіття,

Хай вистачить щастя на ціле століття,

Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім’ї,

І радість на серці, і хліб на столі!

Хай світлою буде життєва дорога.

Любов від родини і ласка – від Бога.