Оголошується проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Тростянецької селищної територіальної громади

Дата: 29.11.2023 11:32

Організатор конкурсу – Виконавчий комітет Тростянецької селищної ради

Місцезнаходження організатора конкурсу – 24300, вул. Соборна, 77, смт Тростянець, Гайсинський район, Вінницька область.

Конкурс проводиться на підставі рішення виконавчого комітету Тростянецької селищної ради від 29.11.2023 № 330.

Відповідно до ст. 30 «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. 30, Законами України «Про благоустрій населених пунктів», «Про житлово-комунальні послуги», «Про управління відходами», Постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2023 р. № 918 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів та з метою впорядкування і належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території Тростянецької селищної територіальної громади.

Термін прийому конкурсних пропозицій – до 09.00 год. 29 грудня 2023 року

Місце прийому конкурсних пропозицій – особисто або поштою за адресою: 24300, вул. Соборна, 77, смт Тростянець, Гайсинський район, Вінницька область

Місце розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

24300, вул. Соборна, 77, смт Тростянець, Гайсинський район, Вінницька область

Дата й час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

о 09.05 год. 29 грудня 2023 року

Телефон для довідок: 04343-2-24-95