Стартував курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності»

Дата: 22.12.2023 14:17

Фонд Східна Європа у співпраці з Міністерством молоді та спорту України розробили курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності».

Він спрямований на формування української національної та громадянської ідентичності у населення, підвищення рівня знань про історію боротьби за незалежність України, волонтерські рухи, поглиблення знань з новітньої історії України – її європейський вибір.

Учасники та учасниці розглядатимуть такі питання:

• становлення української національної ідентичності через подолання російських міфів;
  • подолання байдужості, меншовартості;
  • формування активної громадянської позиції;
  • українське волонтерство.

Курс розроблений для: вчителів і вчительок історії, фахівців, залучених до виховної роботи, громадських і волонтерських організацій та реалізації проєктів національно-патріотичного виховання та всіх, хто хоче підвищити власний рівень знань про історію України, поглибити знання з новітньої історії, сучасних процесів державотворення та розвитку українського громадянського суспільства.

Він абсолютно безкоштовний і вже доступний на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло.

Слухачі, які успішно опанують курс та отримають сертифікат про його завершення, одержать 0,2 кредиту ЄКТС.