«Мобільну валізу» реалізують на звернення родичів або опікунів осіб, які не спроможні відвідати ЦНАП, але потребують надання адміністративних послуг

Дата: 25.12.2023 09:20

Фото без опису                                       Фото без опису

Центр надання адміністративних послуг Тростянецької селищної ради застосовує різні мобільні рішення для надання якісних адміністративних послуг жителям нашої територіальної громади.

Одним із таких рішень є застосування «Мобільної валізи». За допомогою такого інструменту було надано адміністративну послугу «Видача витягу з реєстру територіальної громади».

Можливість застосування «Мобільної валізи» реалізується на звернення родичів або опікунів осіб, які не спроможні відвідати ЦНАП, але потребують надання адміністративних послуг.

Якщо у вас є необхідність скористатись адміністративною послугою у дома, звертайтесь для попередньої консультації за номером телефону 067-322-71-76.